Świąteczne prezenty dla dzieci do 100, 250 i 500 zł!

Zastanawiasz się, co sprezentować dziecku pod choinkę? Chcesz, by upominek nie tylko cieszył malucha, ale także był praktyczny i rozwijał umiejętności pociechy? Przedstawiamy propozycje, dzięki którym dopasujesz prezent do potrzeb i wieku dziecka oraz zasobności swojego portfela.

 

Prezenty do 100 zł - zabawki edukacyjne, które rozwiną wyobraźnię dziecka

Interaktywne gry i zabawki angażują zmysły dziecka, wspomagając jego rozwój - zarówno na polu wyobraźni, jak i kwestii psychoruchowej. Najczęściej produkty interaktywne wyposażone są w kolorowe przyciski, które przykuwają uwagę pociechy, zachęcając do zabawy. Dodatkowe efekty dźwiękowe pomagają wypracować w dziecku umiejętność reagowania na głos oraz rozpoznawania konkretnych sygnałów. Jeśli chcesz urozmaicić maluchowi zabawę, rozwijając umiejętności i intelekt, zabawki interaktywne będą strzałem w dziesiątkę! Szeroki wachlarz zabawek tego typu pozwala dopasować rodzaj produktu do umiejętności i preferencji malucha. Twoje dziecko rozpoczyna zabawę z rysowaniem? Dźwiękopis, umożliwiający tworzenie pierwszych dzieł małego artysty z pewnością przysporzy dziecku sporo radości. Maluch jest aktywny ruchowo? Fontanna z piłeczkami pozwoli mu doskonalić koordynację. Dla dzieci, które chętnie uczą się nowych rzeczy, zabawki z kolorowymi przyciskami i wesołymi melodyjkami będą najlepszym wyborem.

NASZ WYBÓR (kliknij) : 

        Dźwiękopis Abilik        Traktor Farmera Abilik          Zabawkowy słonik

 

Prezenty do 250 zł - zabawki poprawiające koordynację ruchową malucha

Wybierając zabawki dla dziecka, rodzice często sugerują się nie tylko atrakcyjnością produktu, ale przede wszystkim wielofunkcyjnością i użytecznością. Jeśli chcesz sprezentować maluchowi zabawkę, która nie tylko wywoła uśmiech na jego ustach, ale także pomoże w rozwoju, zdecyduj się na chodzik lub jeździk. Produkty wyposażone w kolorowe przyciski i elementy zdobiące oraz w sygnały dźwiękowe z pewnością zachęcą dziecko do rozwijania umiejętności chodzenia oraz usprawniania koordynacji ruchowej. Wybierając tego typu podarunek, pamiętaj o dostosowaniu wysokości i specyfiki produktu do wieku, wzrostu i umiejętności dziecka.

NASZ WYBÓR (kliknij) : 

      Pchacz Abilik          Samochodzik Abilik          Abilik Pchacz

 

Prezenty do 500 zł - zabawki, które świetnie sprawdzą się podczas spaceru

Szukasz prezentu, który posłuży dziecku na długo, zapewniając rozrywkę i umożliwiając rozwój umiejętności? Podaruj maluchowi rowerek, który idealnie sprawdzi się podczas spacerów, urozmaicając je. Pojazdy dla maluchów wyposażone są zarówno w klasyczne pedały, jak i rączkę kierującą, dzięki czemu rodzic może nadzorować jazdę dziecka, w razie potrzeby odpowiednio manewrując rowerkiem. Dzięki temu, że produkt posiada opcję demontażu rączki, rowerek posłuży również większemu dziecku, które posiada wystarczająco skoordynowane ruchy, by móc samodzielnie jeździć. Jeśli Twoje dziecko uwielbia ruch na świeżym powietrzu, rowerek - jeździk z pewnością sprawi mu radość.

NASZ WYBÓR (kliknij): 

      Rowerek Abilik          Rowerek Abilik          Rowerek Abilik   

 

Kompletując świąteczne upominki dla najmłodszych pamiętajmy, by wybrać te produkty, które pomogą rozwinąć umiejętności pociechy. Dzięki temu nie tylko wywołamy uśmiech na ustach maluszków, ale także zadbamy o ich prawidłowy rozwój psychoruchowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl